WWW.VOLLEPIJP.EU

beste website bezoekers hierbij wil ik even mededelen!! dat als iemand er op tegen is dat ik een bepaalde foto plaats meld het dan gewoon bij mij via een e-mailtje [vollepijp@hotmail.com] ik heb geen zin in rechtzaken of aanklachten als dat gebeurd gooi ik gelijk de site plat en is er niks meer te zien op www.vollepijp.eu !!! FOTO`S BLIJF ZE STUREN NAAR: vollepijp@gmail.com

woensdag 22 februari 2006

Gebr.Aldenzee uit deurne

hierbij stuur ik nog wat fotos van Gebr. Aldenzee uit Deurne, de Claas 870 hakselaar op 1 van de fotos is de plaatsvervanger van onze eerste Claas die toen ie 3 weken oud was geheel tot de grond toe afbrandde, zoals bij jullie op de site wel te zien is. De kemper maisbek is wel dezelfde, die heeft na een paar onderdeeltjes en een likje verf in 2005 weer volop probleemloos gedraaid!






thomas om 17:41:00

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

‹
›
Homepage
Internetversie tonen

Over mij

thomas
Midden Delfland, zuid holland, Netherlands
hallo ik ben werkzaam bij van der Kraaij bv. Midden Delfland,en ik houd deze site bij voor de hobby omdat ik het leuk vind om te laten zien wat andere bedrijven voor materiaal hebben en dat het overal wel eens fout gaat!!!
Mijn volledige profiel tonen
Mogelijk gemaakt door Blogger.